hakkimizda

Hakkimizda

Nokta Asansör&Taşımacılık; evden eve nakliyat ve taşımacılık için geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehiriçi - şehirdışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerinir almıştır.

Faaliyete geçtiğimiz günden bu güne kadar evden eve nakliyat sektöründe gerçekleştirdiğimiz birbirinden başarılı hizmetler sayesinde kısa zamanda sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başardık. Profesyonel çalışma anlayışından ödün vermeden sizlere nakliyat hizmeti sunan firmamız müşterilerine güven vermektedir. Ankara merkezli olarak çalışan firmamız tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Eşya taşıma alanında profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız güvenilir nakliyat hizmetinin adresi konumundadır.

Faaliyete başladığımız günden itibaren yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız sayesinde her nakliyat hizmetimizden sonra gülümseyen yüzlerle karşılaşmaktayız. Hizmetimizin sonunda müşterilerimizin memnun kalması bizi daha da güçlendirerek yolumuzda ilerlemeye teşvik etmektedir. Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerine her zaman ayrıcalıklı hizmetler uygulamaktadır. Eğer sizde firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NOKTA NAKLİYAT olarak çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.